Ekipa Cinema Escape to dwoje młodych ludzi, którzy postanowili wspólnie ożywić niezwykłe przestrzenie starego kina „Wenus” w Pszczynie wykorzystując najnowszy trend w dziedzinie rozrywki, jakim jest escape room. Przykładamy wielką wagę do jakości każdego scenariusza, zarówno pod względem spójności, jak i dynamiki. Wiemy jak połączyć wciągającą fabułę z konsekwentnie rozbudowującym ją zagadkami. Zapewniamy doskonale dopasowaną oprawę dźwiękową i wizualną oraz dbamy o bezpieczeństwo, dlatego grupa ma stałą możliwość kontaktu z obsługą i jest monitorowana w trakcie całej rozgrywki.

W 2016 roku zdobyliśmy 1 miejsce w rankingu najbardziej niezwykłych escape roomów w Polsce National Geographic.

Jeśli chcesz z nami współpracować lub potrzebujesz więcej informacji, kliknij poniżej

KONTAKT

Zajrzyj również na naszego bloga lub poczytaj historię kina „Wenus” 🙂

BLOG
HISTORIA KINA

Nasze pokoje archiwalne:

POKÓJ
STACJA 0: ISKRA

okres działania: 02.12.2016 – 10.02.2017

Jesteście rozbitkami na tajemniczej wyspie. Szukając pomocy natrafiliście na opuszczony budynek, który służył jako stacja kontroli elektrowni Inicjatywy DHARMA – kontrowersyjnego projektu badawczego z lat 70’. Protokół bezpieczeństwa wymagał od pracowników wprowadzenia serii zabezpieczeń wszystkich sektorów stacji. Złamanie ich to Wasza jedyna szansa, by dotrzeć do sektora komunikacji i połączyć się ze światem zewnętrznym.
Zasilanie awaryjne wystarcza tylko na 60 minut.
Czy zdążycie wezwać pomoc?

POKÓJ
PROJEKT MAYHEM

okres działania: 17.06.2016 – 11.11.2016

Budzisz się w zrujnowanej willi, dookoła same fabryki. Potykasz się o butelki po chemikaliach, brudne garnki. Resztki mydła i czegoś jeszcze walają się po stołach. Wokół ciebie sterty druków, listy i notatki. Ktoś coś planował. Ktoś gromadził ludzi, informacje, materiały wybuchowe. Czujesz się jakbyś coś przespał, jakbyś przez ostatnie dni nie był sobą. I to całkiem dosłownie.
Byłeś Tylerem.
Bomby zostały podłożone pod kilkunastoma biurowcami. Twoi ludzie robią wszystko, by zrealizować plan. Do detonacji zostało 60 minut. Musisz ich powstrzymać!