FAQ

Najczęściej zadawane pytania:

To ekscytująca gra, której celem jest znalezienie wskazówek i rozwiązanie zagadek BEZ UŻYCIA SIŁY w 75 minut opierając się na współpracy, spostrzegawczości i sprycie.

To doskonała rozrywka dla rodzin z dziećmi, grup wielopokoleniowych, par, firm, uczniów i studentów.  Jeśli chcesz wybrać się do pokoju z osobami poniżej  16 roku życia prosimy o kontakt telefoniczny PRZED dokonaniem rezerwacji, ponieważ każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie.

Pokój Seria Niefortunnych Zdarzeń jest przystosowany dla grup od 3 do 6 osób. Liczniejsze grupy mogą podzielić się na drużyny liczące mniej graczy i wziąć udział w grze w kilku turach, przebiegających jedna po drugiej. Nie ma możliwości zwiększenia limitu graczy podczas trwania jednej gry.

Niestety gra w pojedynkę nie jest możliwa, ponieważ niektóre zagadki wymagają współpracy co najmniej trzech osób.

Jedna gra może trwać maksymalnie 75 minut. Koszt jednej gry w pokoju Seria Niefortunnych Zagadek to 140 zł, niezależnie do ilości osób.

Wystarczy użyć  kalendarza rezerwacji na naszej stronie. Znajduje się on w zakładce REZERWACJE :)

Możliwa jest płatność gotówką na miejscu lub poprzez system płatności online podczas rezerwacji. Niestety płatność kartą nie jest możliwa.

Koszt gry jest stały i ilość uczestników nie ma na niego wpływu.

Anulowanie rezerwacji nieopłaconych jest możliwe drogą telefoniczną lub mailową. Bardzo prosimy o anulacje z co najmniej 4 h wyprzedzeniem. Rezerwacje opłacone można anulować co najmniej 24 h przed zarezerwowaną godziną gry. Po tym czasie płatność nie może zostać zwrócona, ale nadal jest możliwość zmiany terminu wizyty.

Wystarczą wygodne ubrania i buty :)

Absolutnie nie ma takiej potrzeby :) Wszystkie elementy potrzebne do rozwiązania zagadek znajdują się już w pokoju. Jedynie osobom z wadą wzroku mogą przydać się okulary lub soczewki :)  Prosimy też o nieużywanie telefonów w trakcie gry.

Nie ma takiej potrzeby. Czas rezerwacji obejmuje również czas na toaletę, wprowadzenie i pamiątkowe zdjęcie.

W takich sytuacjach  obsługa chętnie dostarczy wskazówek, które pomogą ruszyć dalej :) Wskazówki nie są jednak odpowiedziami do rozwiązania zagadek. Mają za zadanie nieco ułatwić dojście do rozwiązania

Tak. Jest to bardzo oryginalny i sprawiający masę radości prezent. Z vouchera może skorzystać nie tylko osoba, która go otrzyma, ale także maksymalnie 5 innych osób, które obdarowany wybierze do swojej grupy :) Wszystkie informacje odnośnie Voucherów są w zakładce „Prezenty”. Vouchery można zakupić również na miejscu w lokalu w Pszczynie po wcześniejszym umówieniu terminu.

Nadal masz wątpliwości? Napisz do nas!

KONTAKT