Najczęściej zadawane pytania:

To ekscytująca gra, której celem jest znalezienie wskazówek i rozwiązanie zagadek BEZ UŻYCIA SIŁY w 75 minut opierając się na współpracy, spostrzegawczości i sprycie.

Escape room to doskonała rozrywka dla rodzin z dziećmi, grup wielopokoleniowych, par, firm, uczniów i studentów. Minimalny wiek, aby wejść do pokoju to 10 lat. W pokoju zawsze musi być również osoba pełnoletnia.

Pokój Seria Niefortunnych Zdarzeń jest przystosowany dla grup od 2 do 6 osób. Liczniejsze grupy mogą podzielić się na drużyny liczące mniej graczy i wziąć udział w grze w kilku turach, przebiegających jedna po drugiej. Nie ma możliwości zwiększenia limitu graczy podczas trwania jednej gry.

Niestety gra w pojedynkę nie jest możliwa, ponieważ konstrukcja pokoju wymaga co najmniej 2 osób.

Jedna gra może trwać maksymalnie 75 minut. Koszt jednej gry w pokoju Seria Niefortunnych Zagadek to 200 zł dla gry w 2 osoby, 220 zł dla gry w 3-4 osoby i 240zł dla gry w 5-6 osób.

Wystarczy użyć  kalendarza rezerwacji na naszej stronie. Znajduje się on w zakładce REZERWACJA GRY 🙂

Możliwa jest płatność gotówką na miejscu. Niestety płatność kartą nie jest możliwa.

Anulowanie rezerwacji nieopłaconych jest możliwe drogą telefoniczną lub mailową. Bardzo prosimy o anulacje z co najmniej 4 h wyprzedzeniem. Rezerwacje opłacone można anulować co najmniej 24 h przed zarezerwowaną godziną gry. Po tym czasie płatność nie może zostać zwrócona, ale nadal jest możliwość zmiany terminu wizyty.

Wystarczą wygodne ubrania i buty 🙂

Absolutnie nie ma takiej potrzeby 🙂 Wszystkie elementy potrzebne do rozwiązania zagadek znajdują się już w pokoju. Jedynie osobom z wadą wzroku mogą przydać się okulary lub soczewki 🙂  Prosimy też o nieużywanie telefonów w trakcie gry.

Nie ma takiej potrzeby. Czas rezerwacji obejmuje również czas na toaletę, wprowadzenie i pamiątkowe zdjęcie.

W takich sytuacjach  obsługa chętnie dostarczy wskazówek, które pomogą ruszyć dalej 🙂 Wskazówki nie są jednak odpowiedziami do rozwiązania zagadek. Mają za zadanie nieco ułatwić dojście do rozwiązania

Tak. Jest to bardzo oryginalny i sprawiający masę radości prezent. Z vouchera może skorzystać nie tylko osoba, która go otrzyma, ale także maksymalnie 5 innych osób, które obdarowany wybierze do swojej grupy 🙂 Wszystkie informacje odnośnie Voucherów są w zakładce VOUCHERY. Vouchery można zakupić na miejscu w lokalu w Pszczynie po wcześniejszym umówieniu terminu.

Nadal masz wątpliwości? Napisz do nas!

KONTAKT