FAQ

Najczęściej zadawane pytania:

To ekscytująca gra, której celem jest znalezienie wskazówek i rozwiązanie zagadek BEZ UŻYCIA SIŁY w 60 minut opierając się na współpracy, spostrzegawczości i sprycie.

To doskonała rozrywka dla rodzin z dziećmi, grup wielopokoleniowych, par, firm, uczniów i studentów.  Osoby od  10 do 15 lat zapraszamy z dorosłym opiekunem.

Pokoje zagadek są przystosowane do gry w grupach od 2 do 6 osób. W wyjątkowych przypadkach, na życzenie gości, przyjmujemy także nieco bardziej obszerne grupy (+ 1-2 osoby), ale dotyczy to tylko pokoju w Pszczynie :)

Niestety gra w pojedynkę nie jest możliwa, ponieważ niektóre zagadki wymagają współpracy co najmniej dwóch osób.

Jedna gra może trwać maksymalnie 60 minut. Koszt jednej gry w pokoju Stacja 0 to 110 zł, niezależnie do ilości osób. W przypadku pokoju Komnata Rycerza Goczała koszt to 99 zł.

Najłatwiejszym sposobem jest użycie kalendarza rezerwacji na naszej stronie. Znajduje się on w zakładce REZERWACJE :) Grę można również zamówić telefonicznie pod numerem 882-742-382.

Możliwa jest płatność gotówką na miejscu lub poprzez system płatności online podczas rezerwacji. Niestety płatność kartą nie jest możliwa.

Koszt gry jest stały i ilość uczestników nie ma na niego wpływu.

Anulowanie rezerwacji nieopłaconych jest możliwe drogą telefoniczną lub mailową. Bardzo prosimy o anulacje z co najmniej 6 h wyprzedzeniem. Rezerwacje opłacone można anulować co najmniej 24 h przed zarezerwowaną godziną gry. Po tym czasie płatność nie może zostać zwrócona, ale nadal jest możliwość zmiany terminu wizyty.

Wystarczą wygodne ubrania i buty :)

Absolutnie nie ma takiej potrzeby :) Wszystkie elementy potrzebne do rozwiązania zagadek znajdują się już w pokoju. Jedynie osobom z wadą wzroku mogą przydać się okulary lub soczewki :)  Prosimy też o nieużywanie telefonów w trakcie gry.

Nie ma takiej potrzeby. Czas rezerwacji obejmuje również czas na toaletę, wprowadzenie i pamiątkowe zdjęcie.

W takich sytuacjach  obsługa chętnie dostarczy wskazówek, które pomogą ruszyć dalej :) Wskazówki nie są jednak odpowiedziami do rozwiązania zagadek. Mają za zadanie nieco ułatwić dojście do rozwiązania

Tak. Jest to bardzo oryginalny i sprawiający masę radości prezent. Z vouchera może skorzystać nie tylko osoba, która go otrzyma, ale także maksymalnie 5 innych osób, które obdarowany wybierze do swojej grupy :) Wszystkie informacje odnośnie Voucherów są w zakładce „Vouchery”. Vouchery można zakupić również na miejscu zarówno w lokalu w Pszczynie, jak i Goczałkowicach-Zdroju.

Nadal masz wątpliwości? Napisz do nas!

KONTAKT